Deerlijk - Casier Recycling


Casier Recycling Deerlijk

St.-Elooistraat 2
B-8540 Deerlijk
+32 56 77 74 44
geen meer
info@casier.com
BTW nr : BE 0462.169.762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
Ovam Nr. : 1320
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Geen particulieren en kleine zelfstandigen wendt u tot 't Recupke! 

Nu gesloten

van tot van tot
Maandag 07u30 12u00 12u45 16u00 (laden en lossen tot 17h00)
Dinsdag 07u30 12u00 12u45 16u00 (laden en lossen tot 17h00)
Woensdag 07u30 12u00 12u45 16u00 (laden en lossen tot 17h00)
Donderdag 07u30 12u00 12u00 16u00 (laden en lossen tot 17h00)
Vrijdag 07u30 12u00 12u45 15u00 (laden en lossen tot 16h00)

Kalender

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur +32 56 782 166 bert@casier.com

Administratie

Naam Functie Telefoon Email
Deroo Bert Administratief bediende +32 56 782 158 bert.deroo@casier.com
Huyghebaert Jeroen HR - Administratief bediende +32 56 782 149 jeroen@casier.com
Voet Valerie Logistiek verantwoordelijke +32 56 782 143 valerie@casier.com
Hocedez Ingrid Boekhouding +32 56 782 164 ingrid@casier.com
Bultynck Rik Administratief bediende +32 56 782 162 rik@casier.com
Soete Lieven Verantwoordelijke weegbrug +32 56 782 156 lieven@casier.com

Vertegenwoordigers

Naam Functie Telefoon Email
Morreel Nicolas Account manager +32 479 30 57 31 nicolas@casier.com
Seurynck Sven Account manager +32 473 79 22 09 sven@casier.com

Werfactiviteiten

Naam Functie Telefoon Email
Verschaeve Roeland Werfverantwoordelijke +32 56 782 165 roeland@casier.com

Transport

Naam Functie Telefoon Email
Transport +32 56 782 143 transport@casier.com