Kortrijk - 't Recupke


't Recupke

Kuurnsesteenweg 132
B-8500 Kortrijk
+32 56 44 02 94
+32 56 44 39 43
recupke@casier.com
N° T.V.A. : BE 0462 169 762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
N° Ovam : 1320
Extrait Ovam Website

Heures d'ouverture

Fermé

de jusqu'à de jusqu'à
Mardi 15h.00 19h.00
Mercredi 15h.00 19h.00
Jeudi 15h.00 19h.00
Vendredi 15h.00 19h.00
Samedi 08h.00 12h.00

Calendrier

't Recupke

Nom Function Téléphone Email
Vandersaenen Bart Réception
Naessens Mark Réception
Verschuere Evita Bureau recupke@casier.com

Directie

Nom Function Téléphone Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com
DSC00099
DSC00112
DSC00113
trecupke