Maldegemse Schroothandel


Maldegemse Schroothandel

Nijverheidslaan 6
9990 Maldegem
+32 50 31 09 32
info@maldegemseschroothandel.be
N° T.V.A. : BE 0462.169.762
N° Ovam : 1320
Extrait Ovam Website

Heures d'ouverture

Ouvert Fermera bientôt

de jusqu'à de jusqu'à
Mardi 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Mercredi 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Jeudi 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Vendredi 09h.00 12h.00 13h.00 17h.30
Samedi 08h.30 12h.30

Calendrier

Maldegem

Nom Function Téléphone Email
Vandevelde Luc Directeur du site vandeveldeluc2@telenet.be
Wildemeersch Alexander Responsable du site info@maldegemseschroothandel.be

Directie

Nom Function Téléphone Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com