Contact


Waasland Recycling

Kluizenhof 37
9170 Sint-Gillis-Waas
+32 3 770 71 53
+32 3 770 72 35
info@waaslandrecycling.be
N° T.V.A. : BE 0832.005.127
IBAN : BE90 3630 8193 5132
N° Ovam : 106395
Extrait Ovam Website

Heures d'ouverture

Fermé

de jusqu'à de jusqu'à
Lundi 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Mardi 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Mercredi 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Jeudi 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Vendredi 07h.30 12h.00 12h.45 14h.30
Samedi 08h.00 12h.00

Calendrier

Waasland

Nom Function Téléphone Email
Van Hecke Koen Directeur du site koen@waaslandrecycling.be
Schelkens Claudia Administration / facturation claudia@waaslandrecycling.be
Blommaert Gina Administration / facturation gina@waaslandrecycling.be
Vertenten Gert Chef de chantier werf@waaslandrecycling.be

Directie

Nom Function Téléphone Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com